Pages in topic:   < [1 2 3] >
Регистрация ФЛП для переводчиков в Украине: ваше мнение?
Thread poster: Olena Kozar
Anna Ivanchenko
Anna Ivanchenko  Identity Verified
Ukraine
Local time: 07:21
Member (2009)
English to Russian
+ ...
ЄСВ... Sep 25, 2014

Усе-таки плачу сама.

 
mk_lab
mk_lab  Identity Verified
Ukraine
Local time: 07:21
Member (2004)
English to Russian
+ ...
А які сумніви? Sep 25, 2014

Anna Ivanchenko wrote:
Усе-таки плачу сама.

Ми ФОПи платимо єдиний податок (5% від доходу, а тепер, мабуть 6,5% разом з війсковим податком), та ЄСВ (34,7% від мінімальної заробітної плати).
Це дуже небагато, якщо ви заробляєте більше мінімальної зарплати. Якщо менше, чи порівняно з нею, то ФОПом реєструватися не варто, хоч я не знаю (а точніше - не зовсім знаю), як тоді можна легально грошики отримувати


 
Yuliya Kinash
Yuliya Kinash  Identity Verified
Local time: 06:21
German to Russian
+ ...
Військовий податок Sep 26, 2014

mk_lab wrote:

Anna Ivanchenko wrote:
Усе-таки плачу сама.

Ми ФОПи платимо єдиний податок (5% від доходу, а тепер, мабуть 6,5% разом з війсковим податком), та ЄСВ (34,7% від мінімальної заробітної плати).
Це дуже небагато, якщо ви заробляєте більше мінімальної зарплати. Якщо менше, чи порівняно з нею, то ФОПом реєструватися не варто, хоч я не знаю (а точніше - не зовсім знаю), як тоді можна легально грошики отримувати



А хіба ФОПи сплачують військовий податок?


 
Alexander Matsyuk
Alexander Matsyuk  Identity Verified
Ukraine
Local time: 07:21
English to Russian
+ ...
Дещо з теорії Sep 27, 2014

Відкриття будь-якого бізнесу, в тому числі бізнесу у формі ФОП, передбачає те, що в населеному пункті, в якому реєструється бізнес, існує потреба в цьому бізнесі. Це майже в усіх країнах так.
Звичайно, у будь-якому місті/районі немає потреби в такій послузі, як переклади дл
... See more
Відкриття будь-якого бізнесу, в тому числі бізнесу у формі ФОП, передбачає те, що в населеному пункті, в якому реєструється бізнес, існує потреба в цьому бізнесі. Це майже в усіх країнах так.
Звичайно, у будь-якому місті/районі немає потреби в такій послузі, як переклади для закордонної агенції. Тому в цьому випадку підстава для створення бізнесу у формі ФОП відсутня, і теоретично міська/районна рада повинна відхилити заяву, а якщо ФОП займається такою ЗЕД, то вона виходить за рамки зареєстрованих для неї видів діяльності.

Усі доходи, навіть переклад одного речення за 10 доларів, у валюті повинні бути обґрунтовані договором і актом наданих послуг, перекладеними на українську мову і нотаріально завіреними. Можу собі уявити, скільки додаткових витрат і роботи виникне в замовника і виконавця, якщо вони побажають суворо дотримуватися нормативів.

Я веду не до того, що ФОП це погано. Просто майте на увазі, що ми ФОПи фактично лише задля самозаспокоєння.

Мені теж цікаво, у якій країні раптово це перестали розуміти. Щось подібне я чув про Італію років 4-5 тому.
Collapse


 
Alexander Matsyuk
Alexander Matsyuk  Identity Verified
Ukraine
Local time: 07:21
English to Russian
+ ...
IBAN Sep 27, 2014

До речі, у ПриватБанку є IBAN для власника рахунку (індивідуальний).
Правда, я якось досі не відчув, чи він щось дає.


 
andress
andress  Identity Verified
Ukraine
Local time: 07:21
English to Russian
+ ...
Цікаве формулювання! Sep 27, 2014

amatsyuk wrote:
Просто майте на увазі, що ми ФОПи фактично лише задля самозаспокоєння.


Власне, з практичної точки зору, ми ФОП для того, щоб мати можливість відкрити рахунки у банку для отримання на них грошей з-за кордону...


 
mk_lab
mk_lab  Identity Verified
Ukraine
Local time: 07:21
Member (2004)
English to Russian
+ ...
Точно ще не знаю Sep 27, 2014

Yuliya Kinash wrote:
А хіба ФОПи сплачують військовий податок?

От скоро жовтень - тодi й з'ясую.
Якщо ви вже знаєте, пiдкажiть, будь ласка

Я сам не просто не проти, а тисячу разiв - за


 
Yuliya Kinash
Yuliya Kinash  Identity Verified
Local time: 06:21
German to Russian
+ ...
Ні. Sep 27, 2014

mk_lab wrote:

Yuliya Kinash wrote:
А хіба ФОПи сплачують військовий податок?

От скоро жовтень - тодi й з'ясую.
Якщо ви вже знаєте, пiдкажiть, будь ласка

Я сам не просто не проти, а тисячу разiв - за


Після Вашого запитання перечитала інет - пишуть, що ФОП не сплачує цей податок.


 
Alexander Matsyuk
Alexander Matsyuk  Identity Verified
Ukraine
Local time: 07:21
English to Russian
+ ...
* Sep 27, 2014

andress wrote:

Власне, з практичної точки зору, ми ФОП для того, щоб мати можливість відкрити рахунки у банку для отримання на них грошей з-за кордону...


Не лякайте мене. Такий рахунок може відкрити будь-яка бабця з вулиці.


 
andress
andress  Identity Verified
Ukraine
Local time: 07:21
English to Russian
+ ...
Якщо... Sep 27, 2014

amatsyuk wrote:

andress wrote:
щоб мати можливість відкрити рахунки у банку для отримання на них грошей з-за кордону...


Не лякайте мене. Такий рахунок може відкрити будь-яка бабця з вулиці.

... з тієї бабки-перекладача не будуть вимагати документів для підстави для зарахування грошей на рахунок, а потім 15 чи 17% податку замість 5% з ФОП категорії 3 + ЄСВ, то тоді і насправді незрозуміло, навіщо крім самозаспокоєння.


 
Yuliya Kinash
Yuliya Kinash  Identity Verified
Local time: 06:21
German to Russian
+ ...
... Sep 27, 2014

amatsyuk wrote:

andress wrote:

Власне, з практичної точки зору, ми ФОП для того, щоб мати можливість відкрити рахунки у банку для отримання на них грошей з-за кордону...


Не лякайте мене. Такий рахунок може відкрити будь-яка бабця з вулиці.


така бабця з вулиці не зможе отримувати на такий рахунок гроші, наприклад, від юросіб - відразу ж виникнуть питання за що вона отримує ці гроші

ну і фізична особа при постійному отриманні грошей з-за кордону повинна задекларувати свій дохід і сплатити податок


 
Sergei Vasin
Sergei Vasin  Identity Verified
Ukraine
Local time: 07:21
Member (2008)
English to Russian
+ ...
... Sep 27, 2014

Yuliya Kinash wrote:

mk_lab wrote:

Yuliya Kinash wrote:
А хіба ФОПи сплачують військовий податок?

От скоро жовтень - тодi й з'ясую.
Якщо ви вже знаєте, пiдкажiть, будь ласка

Я сам не просто не проти, а тисячу разiв - за


Після Вашого запитання перечитала інет - пишуть, що ФОП не сплачує цей податок.


А вот что писали в СМИ:

Власти разъяснили подробности уплаты военного сбора

Военным сбором облагаются доходы украинцев в форме зарплаты, поощрительных, компенсационных или других выплат и вознаграждений, которые начисляются после 3 августа текущего года за любые периоды, сообщила пресс-служба Государственной фискальной службы Украины...

При этом с доходов, начисленных до 3 августа, но выплаченных после этого срока, военный сбор не взимается. В то же время, как сообщается, доходы, начисленные, например, 29 августа за период с 1 по 3 августа, облагаются военным сбором...

Налогообложению военным сбором подлежат также доходы за выполнение работ (предоставление услуг), сумма которых отражается в акте приема-передачи выполненных работ (оказанных услуг).


http://korrespondent.net/ukraine/3407625-vlasty-raziasnyly-podrobnosty-uplaty-voennoho-sbora

В самом законе (http://zakon4.rada.gov.ua/laws/show/1621-18 ) такая формулировка:

"16-1. Тимчасово, до 1 січня 2015 року, встановлюється військовий збір.

1.1. Платниками збору є особи, визначені пунктом 162.1 статті 162 цього Кодексу.

1.2. Об’єктом оподаткування збором є доходи у формі заробітної плати, інших заохочувальних та компенсаційних виплат або інших виплат і винагород, які нараховуються (виплачуються, надаються) платнику у зв’язку з трудовими відносинами та за цивільно-правовими договорами; виграшу в державну та недержавну грошову лотерею, виграш гравця (учасника), отриманий від організатора азартної гри.


 
mk_lab
mk_lab  Identity Verified
Ukraine
Local time: 07:21
Member (2004)
English to Russian
+ ...
Тобто платимо Sep 27, 2014

Sergei Vasin wrote:
1.2. Об’єктом оподаткування збором є доходи у формі заробітної плати, інших заохочувальних та компенсаційних виплат або інших виплат і винагород, які нараховуються (виплачуються, надаються) платнику у зв’язку з трудовими відносинами та за цивільно-правовими договорами; виграшу в державну та недержавну грошову лотерею, виграш гравця (учасника), отриманий від організатора азартної гри.

Чи нi?
Щось я не зрозумiв
Я також не виключаю, що банки беруть цей податок автоматично з сум що надходять. Легше буде спитати прямо в свого iнспектора.


 
Oleg Delendyk
Oleg Delendyk
Ukraine
Local time: 07:21
English to Russian
+ ...
Банки на це не уповноважені Sep 28, 2014

mk_lab wrote:

Я також не виключаю, що банки беруть цей податок автоматично з сум що надходять. Легше буде спитати прямо в свого iнспектора.


Для цього існує податкова інспекція.


 
mk_lab
mk_lab  Identity Verified
Ukraine
Local time: 07:21
Member (2004)
English to Russian
+ ...
А ви не курсi, Sep 28, 2014

Oleg Delendyk wrote:
Для цього існує податкова інспекція.

наприклад, що податок вiд доходiв на депозитах банки тепер зобов'язанi брати "автоматично", та перераховувати в податкову по факту?

З цим податком ще неясно


 
Pages in topic:   < [1 2 3] >


To report site rules violations or get help, contact a site moderator:


You can also contact site staff by submitting a support request »

Регистрация ФЛП для переводчиков в Украине: ваше мнение?







Trados Studio 2022 Freelance
The leading translation software used by over 270,000 translators.

Designed with your feedback in mind, Trados Studio 2022 delivers an unrivalled, powerful desktop and cloud solution, empowering you to work in the most efficient and cost-effective way.

More info »
Anycount & Translation Office 3000
Translation Office 3000

Translation Office 3000 is an advanced accounting tool for freelance translators and small agencies. TO3000 easily and seamlessly integrates with the business life of professional freelance translators.

More info »