Magyar online könyvesboltok
Thread poster: Zsanett Rozendaal-Pandur
Zsanett Rozendaal-Pandur
Zsanett Rozendaal-Pandur  Identity Verified
Hungary
Local time: 02:50
Dutch to Hungarian
+ ...
Jan 14, 2006

Olyan magyar online könyvesboltokat keresek, amelyek külföldre is szállítanak.

Ismerem a bookline-t, bár már egy hete nem sikerül rendelnem valami technikai hiba miatt, és nem válaszolnak az emailre. Ezenkívül azt hiszem nem is ismerek mást, mert a szakkönyv.hu csak belföldre szállít, vagy tévednék?

Mondjatok még párat légyszi. Köszönöm.


 
Zoltán Medgyesi
Zoltán Medgyesi
Hungary
Local time: 02:50
English to Hungarian
Kezdd innen Jan 14, 2006

http://konyvesbolt.lap.hu/

 
Eva Blanar
Eva Blanar  Identity Verified
Hungary
Local time: 02:50
English to Hungarian
+ ...
Libri Jan 14, 2006

Most a Bookline is működik, megjegyzem, ők lassan válaszolnak, arra nem kell adni.

Én a Librit ismerem közelebbről, www.libri.hu, külföldre is szállítanak.


 
Zsanett Rozendaal-Pandur
Zsanett Rozendaal-Pandur  Identity Verified
Hungary
Local time: 02:50
Dutch to Hungarian
+ ...
TOPIC STARTER
Köszönöm Jan 24, 2006

Köszönöm, végül sikerült a bookline-on megrendelni amit akartam. A librit is megnéztem, és a kosaram tartalmát a kettőnél összehasonlítva a bookline 10ezer forinttal olcsóbb volt! Úgyhogy persze azt választottam. Most vannak úton a könyvek, kíváncsian várom.

 
Eva Blanar
Eva Blanar  Identity Verified
Hungary
Local time: 02:50
English to Hungarian
+ ...
Gratulálok, és kösz a figyelmeztetést! Jan 24, 2006

Örülök, hogy sikerrel jártál és pláne, hogy ilyen jó címet szereztem itt a fórumon (az a könyvesboltos, ott tényleg minden van).
Én egyébként még soha nem hasonlítgattam össze az áraikat, de mondjuk, a Librinél van egy 10%-os kedvezményem (volumen miatt, más jogcímem nincs).
Az antikvár könyveknél viszont vigyázzatok, mert ott tapasztalatom szerint 50% a felár interneten, a bolti árhoz képest. (Legalább kiradíroznák...)

Jó olvasgatást
... See more
Örülök, hogy sikerrel jártál és pláne, hogy ilyen jó címet szereztem itt a fórumon (az a könyvesboltos, ott tényleg minden van).
Én egyébként még soha nem hasonlítgattam össze az áraikat, de mondjuk, a Librinél van egy 10%-os kedvezményem (volumen miatt, más jogcímem nincs).
Az antikvár könyveknél viszont vigyázzatok, mert ott tapasztalatom szerint 50% a felár interneten, a bolti árhoz képest. (Legalább kiradíroznák...)

Jó olvasgatást!

Mai hír, hogy van egy akció: http://www.bookline.hu/control/news?newsid=311&affiliate=bklhethir10

a lényege az, hogy: Január 25-én, szerdán 16 órától január 26-án, csütörtökön reggel 10 óráig 30% kedvezménnyel rendelheti meg a Park Kiadó összes kapható könyvét a készlet erejéig (több mint 200 cím) - a jelenlegi 15% kedvezmény helyett!


[Edited at 2006-01-24 17:36]
Collapse


 
Zsanett Rozendaal-Pandur
Zsanett Rozendaal-Pandur  Identity Verified
Hungary
Local time: 02:50
Dutch to Hungarian
+ ...
TOPIC STARTER
Soká tart... Feb 7, 2006

Van-e valakinek tapasztalata azügyben, hogy a bookline.hu által külföldre küldött csomagok mennyi ideig vannak útközben? Január 19-én adták postára, de még sehol semmi. (Az előbb próbáltam őket hívni, de nincs válasz, bár lehet, hogy most épp ebédszünet van.) Nektek milyen gyorsan szokott odaérni külföldre, Európán belül?

 
Claudia Boday
Claudia Boday  Identity Verified
Italy
Local time: 02:50
Hungarian to Italian
+ ...
Csatlakozom a kérdésedhez, Zsanett! Feb 10, 2006

Zsanett Pandur wrote:

Van-e valakinek tapasztalata azügyben, hogy a bookline.hu által külföldre küldött csomagok mennyi ideig vannak útközben?


Nekem is hasonlň problémŕm van, egy ismerősöm szeretne rendelni a bookonline-rňl Olaszorszŕgba az én tanŕcsomra. (Megjegyzem, amikor én Magyarorszŕgon belül rendeltem pŕr nap alatt elküldték, szerencsére a tesňm éppen Magyarorszŕgon volt és elhozta nekem a könyveket.. ez a legbiztosabb mňdszer :0)
Merjem tanŕcsolni az olaszorszŕgi rendelést, figyelembe véve, hogy arŕnylag su''rgős lenne a dolog?..
Csatlakozom Zsanett kérdéséhez, ha valakinek volt mŕr tapasztalata e téren..


Köszi mindenkinek,
Claudia


 
Zsanett Rozendaal-Pandur
Zsanett Rozendaal-Pandur  Identity Verified
Hungary
Local time: 02:50
Dutch to Hungarian
+ ...
TOPIC STARTER
Éljen! Feb 15, 2006

Ma ideért a rendelésem! Érdekesmód a bookline visszaigazolásában azt írták, hogy január 18-án adják postára a küldeményt. Ehhez képest a csomagon ez áll: kelt és feladó aláírása: január 31. Ez máris megmagyarázza miért tartott ilyen sokáig. Bár még onnan kezdve is két hétig tartott, de az valószínűleg azért van, mert a legolcsóbb lassúpostával küldik.

Tehát ha sürgős, akkor ezek alapján nem tudom őket ajánlani, majd még egyet próbálok,
... See more
Ma ideért a rendelésem! Érdekesmód a bookline visszaigazolásában azt írták, hogy január 18-án adják postára a küldeményt. Ehhez képest a csomagon ez áll: kelt és feladó aláírása: január 31. Ez máris megmagyarázza miért tartott ilyen sokáig. Bár még onnan kezdve is két hétig tartott, de az valószínűleg azért van, mert a legolcsóbb lassúpostával küldik.

Tehát ha sürgős, akkor ezek alapján nem tudom őket ajánlani, majd még egyet próbálok, hogy az gyorsabban jön-e. Viszont minden épségben itt van, és az ár kifejezetten kedvező volt.
Collapse


 
Eva Blanar
Eva Blanar  Identity Verified
Hungary
Local time: 02:50
English to Hungarian
+ ...
Május 17-én rendkívüli kedvezmény Corvina-könyvekre a Bookline-nál May 9, 2006

Nem a reklám miatt, de ha már tudok róla:

Május 17-én, szerdán, 0 órától 24 óráig 30% kedvezménnyel rendelheti meg a Corvina Kiadó összes kapható könyvét (több mint 300 féle könyv) a készlet erejéig a jelenlegi 15% kedvezmény helyett!
www.bookline.hu

Mivel elé
... See more
Nem a reklám miatt, de ha már tudok róla:

Május 17-én, szerdán, 0 órától 24 óráig 30% kedvezménnyel rendelheti meg a Corvina Kiadó összes kapható könyvét (több mint 300 féle könyv) a készlet erejéig a jelenlegi 15% kedvezmény helyett!
www.bookline.hu

Mivel elég sok nyelvi vonatkozású könyvük van (http://www.bookline.hu/control/shlist?id=292), ha valaki éppen gondolkozik valamelyiknek a megvételén, érdemes május 17-re halasztania.



Éva
Collapse


 
zsuro
zsuro
Local time: 02:50
English
Magyarnyelvü Online Könyvesbolt külföldre Jul 10, 2006

Kedves Kollégák,

csak ajánlani tudom a következö online boltot kifejezetten külföldön élö magyarok számára:

www.hungarian-books.com

Gyors szállítás, kedvezö árak, sok-sok gyermekkkönyv és DVD!

Üdv.

Zsuzsa


 


To report site rules violations or get help, contact a site moderator:

Moderator(s) of this forum
Ildiko Santana[Call to this topic]

You can also contact site staff by submitting a support request »

Magyar online könyvesboltok






Trados Business Manager Lite
Create customer quotes and invoices from within Trados Studio

Trados Business Manager Lite helps to simplify and speed up some of the daily tasks, such as invoicing and reporting, associated with running your freelance translation business.

More info »
CafeTran Espresso
You've never met a CAT tool this clever!

Translate faster & easier, using a sophisticated CAT tool built by a translator / developer. Accept jobs from clients who use Trados, MemoQ, Wordfast & major CAT tools. Download and start using CafeTran Espresso -- for free

Buy now! »