صفحات الموضوع:   < [1 2]
Na czym polega funkcja KudoZ: znaczenie czy interpretacja?
ناشر الموضوع: Ensor
Ensor
Ensor  Identity Verified
Local time: 08:48
أنجليزي إلى بولندي
+ ...
بادئ الموضوع
krotki slowniczek Jun 16, 2003

[quote]leff wrote:

Ensor wrote:

Zrodlo: Shorter Oxford Dictionary


Wiesz, jakoś bardziej wierzę, że to producent wie co produkuje niż że wiedzą to autorzy skróconego słowniczka.

Pewnie masz racje, jezeli ktos chce tak gleboko siegac. Moj Shorter Oxford nie znaczy wcale ze jest on 'short', jako ze jest w dwoch tomach i zawiera 4000 stron. Jest to jedynie skrocona wersja wielkiego slownika Oxfordu, ktory ma chyba 20 tomow.

To na razie

Piotr


 
leff
leff  Identity Verified
Local time: 01:48
أنجليزي إلى بولندي
+ ...
احياء لذكرى
Zmiana wpisu Jun 16, 2003

lim0nka samodzielnie i dobrowolnie dokonała zmiany wpisu na wersję proponowaną przeze mnie, więc z mojej strony arbitraż automatycznie upadł.

pozdrawiam
Leszek


 
Magda Dziadosz
Magda Dziadosz  Identity Verified
بولندا
Local time: 01:48
عضو (2004)
أنجليزي إلى بولندي
+ ...
Wilk syty i owca cała ? Jun 17, 2003

W wyniku tego arbitrażu doczekaliśmy się inteligentnego wpisu do glosariusza, z którego wynika, że Araldite, to Araldite.

No i dobrze, w końcy glosariusz KudoZ jest dokładnie taki, jakim my go stworzymy.

Szkoda by tylko było, jeśli wpisy do niego wynikałyby z kąśliwych i nie do końca przemyślanych uwag.

Lista liderów KudoZ zmienia się niemal codziennie, natomiast odpowiedzi na pytania - wraz z agresywnymi komentarzami - zostają na zawsze.
... See more
W wyniku tego arbitrażu doczekaliśmy się inteligentnego wpisu do glosariusza, z którego wynika, że Araldite, to Araldite.

No i dobrze, w końcy glosariusz KudoZ jest dokładnie taki, jakim my go stworzymy.

Szkoda by tylko było, jeśli wpisy do niego wynikałyby z kąśliwych i nie do końca przemyślanych uwag.

Lista liderów KudoZ zmienia się niemal codziennie, natomiast odpowiedzi na pytania - wraz z agresywnymi komentarzami - zostają na zawsze. Warto o tym pamiętać.

Magda
Collapse


 
lim0nka
lim0nka  Identity Verified
المملكة المتحدة
Local time: 00:48
أنجليزي إلى بولندي
to nie tak... Jun 17, 2003

leff wrote:
lim0nka samodzielnie i dobrowolnie dokonała zmiany wpisu na wersję proponowaną przeze mnie, więc z mojej strony arbitraż automatycznie upadł.


Napisałam posta, że zmieniam napis na zasugerowany i mam nadzieję, że to ostatecznie zamknie sprawę glosariusza, ale się nie wyświetlił. Być może z rozpędu zapomniałam wpisać temat odpowiedzi...

Anetta


 
صفحات الموضوع:   < [1 2]


To report site rules violations or get help, contact a site moderator:

مشرفو هذا المنتدى
Monika Jakacka Márquez[Call to this topic]

You can also contact site staff by submitting a support request »

Na czym polega funkcja KudoZ: znaczenie czy interpretacja?






TM-Town
Manage your TMs and Terms ... and boost your translation business

Are you ready for something fresh in the industry? TM-Town is a unique new site for you -- the freelance translator -- to store, manage and share translation memories (TMs) and glossaries...and potentially meet new clients on the basis of your prior work.

More info »
Anycount & Translation Office 3000
Translation Office 3000

Translation Office 3000 is an advanced accounting tool for freelance translators and small agencies. TO3000 easily and seamlessly integrates with the business life of professional freelance translators.

More info »