Pages in topic:   < [1 2]
Off topic: Małe spotkanie w Warszawie?
Thread poster: Tomasz Poplawski
~Ania~
~Ania~  Identity Verified
United Kingdom
Local time: 06:59
Polish to English
+ ...
Gratuluje :-)) Nov 25, 2008

Michal Berski wrote:

Michal Labedzki wrote:

to moze i ja porwe mamie moja 10-miesieczna Hanie?;-)
postaramy sie byc


Ha, niestety się na pewno nie pojawię - moje potomstwo powinno mieć wtedy około 2 dni:)


Chciałam się przyłączyć z gratulacjami, noworodek w okresie świątecznym to cudowna rzecz

Odnośnie spotkania, bardzo żałuję, chętnie bym do Was przyłączyła, ale niestety w tym roku byłam już w PL kilka razy i raczej nie uda mi się wyrwać następny raz. Jeżeli chodzi o miejsce spotkania proponuje Browarnię na Starówce - cicha muzyka, elegancko, dużo miejsca i "very classy".

[Edited at 2008-11-25 10:01 GMT]


 
Michal Berski
Michal Berski  Identity Verified
Poland
Local time: 07:59
Polish to English
+ ...
Potomstwo Nov 27, 2008

Michal Berski wrote:

Michal Labedzki wrote:

to moze i ja porwe mamie moja 10-miesieczna Hanie?;-)
postaramy sie byc


Ha, niestety się na pewno nie pojawię - moje potomstwo powinno mieć wtedy około 2 dni:)


No, potomstwo się nieco pospieszyło i jest na świecie od soboty 22 listopada. Na razie nie zdradza skłonności do tłumaczeń:))


 
Barbara Gadomska
Barbara Gadomska  Identity Verified
Local time: 07:59
English to Polish
+ ...
Gratulacje! Nov 27, 2008

Michale, wszystkiego najlepszego!

Najlepsze życzenia dla Potomstwa, Mamy Potomstwa i Taty Potomstwa!

Czy Potomstwo ma już imię?

b.


 
Michal Berski
Michal Berski  Identity Verified
Poland
Local time: 07:59
Polish to English
+ ...
Imiona rzecz ważna Nov 27, 2008

Barbara Gadomska wrote:

Michale, wszystkiego najlepszego!

Najlepsze życzenia dla Potomstwa, Mamy Potomstwa i Taty Potomstwa!

Czy Potomstwo ma już imię?

b.



Dziękuje bardzo

A potomstwo nosi imiona Jerzy Fikander:)


 
Agnieszka Hayward (X)
Agnieszka Hayward (X)
Poland
Local time: 07:59
German to Polish
+ ...
Gratulacje i najlepsze życzenia Dec 2, 2008

Wszystkiego naj, naj
dla Jerzego i Rodziców

Pozdrowienia
Agnieszka


 
Michal Berski
Michal Berski  Identity Verified
Poland
Local time: 07:59
Polish to English
+ ...
Dziękuję Dec 2, 2008

tygru wrote:

Wszystkiego naj, naj
dla Jerzego i Rodziców

Pozdrowienia
Agnieszka


Dziękuję w imieniu Gromadki


 
Elzbieta Pulawska
Elzbieta Pulawska  Identity Verified
Local time: 07:59
English to Polish
+ ...
Jak zwykle wspaniale Dec 4, 2008

Rzadko mam okazję uczestniczyć w pałłałach, ale wiem skądinąd, że atmosfera jest zawsze fantastyczna. I to nie było wyjątkiem, o czym miałam tym razem okazję przekonać się osobiście. Podziękowania dla Tomka za interesujące wprowadzenie do tematu.

Rzucam myśl, a wy go łapcie - jak mawiał klasyk. Mam działkę nad Narwią w okolicach Pomiechówka i chętnie udostępnię na pałłał (nawet całodzienny) - ale chyba w okresie, kiedy temperatura zewnątrza będzie ba
... See more
Rzadko mam okazję uczestniczyć w pałłałach, ale wiem skądinąd, że atmosfera jest zawsze fantastyczna. I to nie było wyjątkiem, o czym miałam tym razem okazję przekonać się osobiście. Podziękowania dla Tomka za interesujące wprowadzenie do tematu.

Rzucam myśl, a wy go łapcie - jak mawiał klasyk. Mam działkę nad Narwią w okolicach Pomiechówka i chętnie udostępnię na pałłał (nawet całodzienny) - ale chyba w okresie, kiedy temperatura zewnątrza będzie bardziej tolerowalna. Dżdż nie przeszkadza - jest bardzo duży, zadaszony taras. Co wy na to?

Pozdrawiam serdecznie wszystkich uczestników wczorajszego spotkania i tych, którym z różnych powodów nie udało się dotrzeć.

Elżbieta

[Edited at 2008-12-04 08:47 GMT]
Collapse


 
Roman Kozierkiewicz
Roman Kozierkiewicz  Identity Verified
Local time: 07:59
English to Polish
+ ...
Pawwow nad Narwią Dec 4, 2008

Pomysł Elżbiety - przedni. Byłem u Niej kilkakrotnie i miejsce na spotkanie - wymarzone. A więc gdy przyjdą ciepłe wiosenne dni - "walimy" do Elżbiety. Przy okazji dołączam się do podziękowań za "sympatyczny speech" Tomka zza Oceanu na warszawskiej Saskiej Kępie.

Pozdrawiam
Roman Kozierkiewicz


 
Tomasz Poplawski
Tomasz Poplawski  Identity Verified
Local time: 00:59
Member (2007)
English to Polish
+ ...
TOPIC STARTER
Dzięki wielkie Dec 14, 2008

Dopiero dotarłem do swojego biurka, po rodzinnych uroczystościach i tygodniu fantastyczngo puchu w austriackich Alpach (Soelden).
Pałłał był to dla mnie wielkim przeżyciem, dzięki wszystkim, którzy przyszli, i dzięki za ciepłe przyjęcie.
Piszcie, gdybyście mieli jakieś pytania związane z tym, o czym mówiłem, bądź tematami pokrewnymi
Serdeczności
Tomek


 
Pages in topic:   < [1 2]


To report site rules violations or get help, contact a site moderator:

Moderator(s) of this forum
Monika Jakacka Márquez[Call to this topic]

You can also contact site staff by submitting a support request »

Małe spotkanie w Warszawie?






Wordfast Pro
Translation Memory Software for Any Platform

Exclusive discount for ProZ.com users! Save over 13% when purchasing Wordfast Pro through ProZ.com. Wordfast is the world's #1 provider of platform-independent Translation Memory software. Consistently ranked the most user-friendly and highest value

Buy now! »
Protemos translation business management system
Create your account in minutes, and start working! 3-month trial for agencies, and free for freelancers!

The system lets you keep client/vendor database, with contacts and rates, manage projects and assign jobs to vendors, issue invoices, track payments, store and manage project files, generate business reports on turnover profit per client/manager etc.

More info »